MEMORIAL PHOTOGRAPHY

I'm a medium and a professional photographer.

Memorial photography is a new idea for most people. It seems like a breach of etiquette to take pictures during such a difficult time and most are shocked at the mention of it. People like to have photos of the important moments in their lives – so why not the final celebration of a loved one.

Have a record of some of the most memorable moments, of those that were present, and the reunions of long-time friends. People let their love shine at moments like these - and my goal is to capture that. The moments of quiet reflection and the feel good smiles amid the tears. Photos will remind you of the many people that your loved one knew and their relationships.

Those that can't be there can feel as if they were still a part of it. 

 

Photos can be important for the grieving process and they can help with closure for those who can’t be there. Being able to see the ceremony and the emotions can make them feel part of the ritual of saying good bye.

 

I can meet with you funeral director and spiritual advisor if requested. Photos can be colour and/or black and white. 

It's not about death, it's about celebrating a life. 

Most have not thought about having such an important moment documented. Being a spiritual medium helps me to "read the room" and do the best job I can do in capturing appropriate images. It's an honour for me to take part in the healing, to help in a tragic situation and to be a part of the smiles when they come back.

FAQ

Як долучитися?


Ми дуже радіємо і пишаємося тим, що наша діяльність викликає щирий інтерес в українського вчительства.

Спершу Ви можете підписатися на нашу сторінку у Facebook – https://www.facebook.com/edcampukraine – і слідкувати за найсвіжішими новинами не лише в нашій діяльності, а й загалом в освіті та в роботі наших партнерів.

Також Ви можете ознайомитися з нашим сайтом https://www.edcamp.org.ua і сайтом Осередку навчання освітян упродовж життя «Біла ворона» – https://www.edcamp.org.ua/bilavorona.

Для того, щоб отримувати електронну розсилку, будь ласка, заповніть форму http://bit.ly/joinedcampukraine.

Наразі ми маємо декілька опцій, до яких Ви можете приєднатися:

1) Запрошуємо Вас до участі у регіональних (не)конференціях у рамках програми «EdCamp in a Box 5.0». Обирайте міні-EdCamp до душі та починайте творити власний едкемпіський маршрут - у цьому році Україною знову прокотиться хвиля регіональних (не)конференцій. Повний графік можна буде побачити на сайті на початку жовтня.
2) Нещодавно ми відкрили Осередок навчання освітян упродовж життя «Біла ворона» – поки що без фізичного простору. Першою програмою центру стали «ЕдМандри» – освітні експедиції до різних країн за успішними кейсами. Першою країною, до якої вирушили 20 українських педагогів, стала Фінляндія. Більше про цю експедицію можна дізнатися у статті на «Українській правді». EdCamp Ukraine планує також найближчі поїздки до Фінляндії, Великої Британії, Нідерландів, Швеції та Ізраїлю. Слідкуйте, будь ласка, за нашими новинами і не пропустіть реєстрацію на програми до інших країн! 3) До державного свята Дня Гідності та Свободи 21 листопада Україна вже вп'яте долучиться до Всесвітнього Дня Гідності. У 2018 р. до події було залучено 71 765 учасників і учасниць із 536 закладів освіти – більше, ніж за 3 попередні роки разом узяті! Що говорять діти і дорослі про гідність? Що буде далі? Читайте в офіційному пост-релізі Всесвітнього дня гідності в Україні за посиланням: http://bit.ly/praftergdignityukraine2018. Запрошуємо вподобати сторінку ініціативи у Facebook, щоб дізнатися, де і як відбувався Всесвітній День Гідності в Україні та слідкувати за всіма новинами і не пропустити реєстраційний вебінар наступного року. 4) Національні події, що збирають тисячу педагогів з усієї країни, відбуваються раз на рік у Харкові, участь у них завжди безкоштовна. П'ята національна (не)конференція для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2019 відбулася 7-9 липня. Офіційне відео події тут. Щоб потрапити на Шосту національну подію, варто підписатися на нашу сторінку у Facebook, щоб не пропустити оголошення реєстрації. Ознайомитися з програмою і цікавинками EdCamp Ukraine 2019 можна на сторінці (не)конференції. 5) Важливим напрямком роботи EdCamp Ukraine є антидискримінаційна експертиза освітнього контенту. Ми прагнемо, щоб діти зростали у просторі рівності і неупередженого ставлення до людей – за віком, інвалідністю, статтю, національністю та іншими ознаками. І в цьому році створили окрему сторінку на нашому сайті, де зібрано увесь наш досвід і знання у цій сфері. Долучитися можна там же.
Як провести регіональну (не)конференцію у своїй школі, регіоні?


Наразі іде конкурс на участь у програмі «EdCamp in a Box 5.0», подати заявку можна за посиланням: https://bit.ly/edcampinabox2019. Якісно підготувати заявку допоможуть:книга «Зростаємо разом з EdCamp’ом» від видавництва «Шкільний світ»: http://bit.ly/howtoedcampbook і відкритий онлайн-курс «Як провести EdCamp для своєї громади» від ВУМ-online: http://bit.ly/howtoedcampmooc. Запрошуємо слідкувати за нашими новинами, щоб не пропустити оголошення про реєстрацію.
Як потрапити на національну подію у Харкові?


Національні події, що збирають тисячу педагогів з усієї країни, відбуваються раз на рік у Харкові, участь у них завжди безкоштовна. П'ята національна (не)конференція для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2019 відбулася 7-9 липня. Офіційне відео події тут. Щоб потрапити на Шосту національну подію, варто підписатися на нашу сторінку у Facebook, щоб не пропустити оголошення реєстрації. Ознайомитися з програмою і цікавинками EdCamp Ukraine 2019 можна на сторінці (не)конференції.
Як поїхати в ЕдМандри?


Нещодавно ми відкрили Осередок навчання освітян упродовж життя «Біла ворона» – поки що без фізичного простору. Першою програмою центру стали «ЕдМандри» – освітні експедиції до різних країн за успішними кейсами. Першою країною, до якої вирушили 20 українських педагогів, стала Фінляндія. Більше про цю експедицію можна дізнатися у статті на «Українській правді». EdCamp Ukraine планує також найближчі поїздки до Фінляндії, Великої Британії, Нідерландів, Швеції та Ізраїлю. Слідкуйте, будь ласка, за нашими новинами і не пропустіть реєстрацію на програми до інших країн!
Чи буде проводитися Усесвітній День Гідності в Україні наступного року?


До державного свята Дня Гідності та Свободи 21 листопада 2018 р. Україна вже вчетверте долучилася до Всесвітнього Дня Гідності. Цього року до події було залучено 71 765 учасників і учасниць із 536 закладів освіти – більше, ніж за 3 попередні роки разом узяті! Що говорять діти і дорослі про гідність? Що буде далі? Читайте в офіційному пост-релізі Всесвітнього дня гідності в Україні за посиланням: http://bit.ly/praftergdignityukraine2018. Запрошуємо вподобати сторінку ініціативи у Facebook, щоб дізнатися, де і як відбувався Всесвітній День Гідності в Україні та слідкувати за всіма новинами і не пропустити реєстраційний вебінар цього року.
Де подивитися відеозаписи експертних сесій національних подій EdCamp Ukraine?


Записи експертних сесій EdCamp Ukraine 2019 можна подивитися за посиланням. Записи експертних сесій EdCamp Ukraine 2018 можна подивитися за посиланням. Записи експертних сесій EdCamp Ukraine 2017 можна подивитися за посиланням. Записи експертних сесій EdCamp Ukraine 2016 можна подивитися за посиланням. Записи експертних сесій EdCamp Ukraine 2015 можна подивитися за посиланням.
Чим відрізняється афілійований міні-EdCamp від магістрального та спеціального?


Команда афілійованого міні-EdCamp`у отримує повну інформаційну, менторингову й консультаційну підтримку, але шукає фінансові кошти на проведення події самостійно. Координатор/-ка такої регіональної (не)конференції отримує макети всієї друкованої продукції, а також спеціально розроблений логотип. Від команди афілійованого міні-EdCamp`у очікується лише коротка інформація про подію.

Магістральний міні-EdCamp – це той, який, окрім інформаційної та менторингової підтримки, отримує від EdCmp Ukraine ще й фінансові кошти та всю друковану продукцію.

Від команди магістральної події очікується короткий звіт про подію та використання коштів (лише частини, наданої EdCmp Ukraine).
Спеціальна події присвячені дуже спеціфічним темам та мають одного магістрального донора - не команду EdCamp Ukraine.

До списку офіційних подій Міністерства освіти і науки України внесені всі події – і магістральні, і афілійовані, і спеціальні.
Я реєструвався/-лася на проходження курсу від МВОК платформи «Coursera», але досі не отримав/-ла ніякої інформації. Його скасовано?


Адаптація і переклад курсу «Coaching teachers» потребували набагато більше часу, ніж ми очікували.
Але нарешті маємо посилання на курс, який можна пройти українською і безкоштовно: https://ru.coursera.org/learn/uchytelskyy-kouchynh. Приємного перегляду і професійного зростання!
Як взяти участь у тренінгах з антидискримінаційної тематики? Хочу брати участь в антидискримінаційній експертизі шкільних підручників і програм та / або навчитися створювати недискримінаційний освітній контент.


Важливим напрямком роботи EdCamp Ukraine є антидискримінаційна експертиза освітнього контенту. Ми прагнемо, щоб діти зростали у просторі рівності і неупередженого ставлення до людей – за віком, інвалідністю, статтю, національністю та іншими ознаками. І в цьому році створили окрему сторінку на нашому сайті, де зібрано увесь наш досвід і знання у цій сфері. Долучитися можна там же.
Як підтримати EdCamp Ukraine?


Ми мріємо, щоб КОЖНА українська школа була хорошою, і до КОЖНОГО вчителя дітям хотілося йти. На краудфандинговій платформі «Спільнокошт» ми звернулися до всіх небайдужих із проханням інвестувати в підвищення кваліфікації ще 10 000 педагогів з усієї країни і сталий розвиток незалежної спільноти EdCamp Ukraine.

Зробити доброчинний внесок і обрати ексклюзивний подарунок можна було за посиланням: https://biggggidea.com/project/edcampukraine2019/.
Як прикріпити «яблучко» на аватарку у соціальних мережах?


Twibbon-алікацію можна зробити за посиланням: https://twibbon.com/support/edcamp-ukraine - а там просто дотримуйтеся інструкцій.
Де можна дізнатися результати дослідження «Навчати і навчатися: як і куди зростати шкільним педагогам»?


Сайт спільної ініціативи руху EdCamp Ukraine і Міністерства освіти і науки України, присвяченої дослідженню сфери підвищення кваліфікації й виробленню критерії, за якими будуть працювати українські компанії, організації, особи - надавачі послуг ПК для шкільних педагогів - знаходиться за посиланням: https://www.edcamp.org.ua/teachandlearn. Запрошуємо всіх ознайомитися з повним звітом дослідження та Декларацією якісного підвищення кваліфікації, а також - якщо Ви сповідуєте ті ж цінності в роботі з учительством, що і ми - підписати Петицію.
Де можна завантажити книгу й пройти онлайн-курс про те, як едкемпити?


Книга «Зростаємо разом з EdCamp’ом» від видавництва «Шкільний світ»: http://bit.ly/howtoedcampbook. І відкритий онлайн-курс «Як провести EdCamp для своєї громади» від ВУМ-online: http://bit.ly/howtoedcampmooc.

CONTACT ME

MY HISTORY

I have been a professional photographer for over 15 years. Photographing everything from product, lifestyle, sports and events - in the studio and outside.

 

My natural style has always been documentary style. I'm there, present and ready to photograph as it unfolds. I move around unnoticed - capturing beautiful raw moments

DON'T MISS OUT ON SOME GOOD STUFF.

Sign up to be the first to get info on upcoming classes, group sessions and more. I promise I won't send you tons of emails.

wordmark2_long.png

224 West Esplanade

5th Floor

North Vancouver, BC

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

COPYRIGHT 2020 JULES STIRLING